KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12376429

nr 1237 6429

Sten Bille

(1890-1953), Danmark

Oljemålning, Utsikt från Helsingör. Monogramsignerad SB. Olja på duk, 22x28 cm

Sten Bille, dansk bildkonstnär född 1890, död 1953.

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 25 februari 2019
kl 20:18:40

25/2 19:07:32 1      Vinnande bud

Sten Bille

Läs mer om Sten Bille